Test manažér - OBSADENÉ

  • # Pracovný pomer
  • Kontrakt
    TPP
  • # Miesto
  • Bratislava
  • # Home Office
  • 100%
  • Trvanie projektu
  • dlhodobo
  • #Odmena
  • 4600 - 5400eur/mes na kontrakt
    2400 - 3200eur/mes

Hľadáme skúseného Test manažéra pre projekty v Bratislave:

- talianska spoločnosť s focusom na vývoj aplikácií a systémov pre banky
- dlhodobá pôsobnosť na SK trhu
- pobočka v Bratislave + home office podľa vzájomnej dohody
- zamestnanie na TPP alebo živnosť/sro

- medzinárodná spoločnosť poskytujúca IT služby pre širokú škálu zákazníkov (DACH oblasť, US, UK,..)
- projekt pre credit scoring
- pobočka v Bratislave + home office (aj 100 %)
- ideálne na živnosť/sro prípadne zamestnanie na TPP

NÁPLŇ:
- komplexné zastrešenie testovania aplikácií a systémov
- plánovanie, scenáre, metodiky a realizácia testovania
- riadenie teamov testerov v rámci projektov
- reporting a dokumentácia
- úzka spolupráca s analytikmi, vývojom a produkt ownermi
- participovanie na výbere testerov do teamov,..

POŽIADAVKY:
- 5+ rokov skúseností s testovaním (manuálne/automatizované)
- predošlá skúsenosť s riadením teamov
- znalosť automation toolov (Selenium, Robot Framework (Python, JS,..)
- ISTQB certifikácia
- skúsenosť s agilnými metodikami (Scrum) výhodou
- angličtina aktívne

LOKALITA: Bratislava + HomeOffice (možný aj 100%)
FORMA: kontrakt/živnosť/sro, prípadne aj TPP
NÁSTUP: dohodou
DĹŽKA: dlhodobé
ODMENA: 4600-5400+eur/mes na kontrakt, 2400-3200+eur/mes na TPP

#Táto pozícia už bola obsadená

Avšak situácia sa často nečakane zmení, či už treba posilniť team, prirodzenou fluktuáciou, resp. o kvalitného človeka je vždy záujem.

Preto ak máš záujem, vieme pre teba proaktívne prezistiť aktuálny stav.

Prezistiť stav Voľné pozície

Podobné pozície

Pozícia

Forma

Lokalita

Home Office