AI Developer/Architekt

  • # Pracovný pomer
  • Kontrakt
    TPP
  • # Miesto
  • Bratislava
  • # Home Office
  • 60%
  • # Dátum nástupu
  • ASAP/dohodou
  • Trvanie projektu
  • dlhodobo
  • #Odmena
  • 4000 - 6000+ eur/mes na kontrakt
    2000 - 3600+ eur/mes na TPP

Pre klienta v oblasti automatizácie komunikácie hľadáme šikovného mediora alebo skúseného seniora na pozíciu AI Developer/Architekt.

PROJEKT
- implementácia AI do vlastného produktu
- jeden z najúspešnejších chatbotov na česko-slovenskom trhu

NÁPLŇ
- vývoj umelej inteligencie
- trénovanie/tvorba AI enginov
- technická implementácia AI do produktov (chatbot)

POŽIADAVKY
- skúsenosti s vývojom umelej inteligencie alebo trénovaním a nastavovaním AI enginov
- skúsenosti s Microsoft Cognitive services, Microsoft Language Studio, Microsoft LUIS, Microsoft QnA Maker výhodou
- angličtina výhodou

LOKALITA: Bratislava/remote
FORMA: TPP alebo kontrakt (živnosť, s.r.o.)
ODMENA: 4000 - 6000+ eur/mes na kontrakt alebo 2000 - 3600+ eur/mes na TPP
ZAČIATOK: ASAP/dohodou

#Táto pozícia už bola obsadená

Avšak situácia sa často nečakane zmení, či už treba posilniť team, prirodzenou fluktuáciou, resp. o kvalitného človeka je vždy záujem.

Preto ak máš záujem, vieme pre teba proaktívne prezistiť aktuálny stav.

Prezistiť stav Voľné pozície

Podobné pozície

Pozícia

Forma

Lokalita

Home Office