Projektový manažér / ScrumMaster - OBSADENÉ

  • # Pracovný pomer
  • Kontrakt
    TPP
  • # Miesto
  • Bratislava
  • # Home Office
  • 100%
  • Trvanie projektu
  • dlhodobo
  • #Odmena
  • 2000 - 6000+eur/mes na kontrakt
    1500 - 3500+eur/mes na TPP

Hľadáme skúseného (priestor aj pre juniora) IT Projekt Manažéra alebo ScrumMastra pre medzinárodnú spoločnosť:

PROJEKT
- fin-tech oblasť
- projekt na báze internej platformy postavenej na Microsoft Technologies a Elastic Search
- manažovanie viacerých projektov na podobnej báze
- medzinárodná spoločnosť

NÁPLŇ
- manažovanie celého procesu vývoja (Scrum)
- plánovanie, riadenie a implementácia projektov
- koordinovanie projektových požiadaviek
- podpora rozbehu projektu - interne aj so zákazníkmi
- organizácia, dokumentácia, podpora procesu implementácie

POŽIADAVKY
- 1+ rokov skúseností ako IT manažér alebo ScrumMaster
- technický background (.NET, SQL, AWS, ElasticSearch)
- úzky vzťah k procesom / architektúre, biznisu a IT analýze
- výhodou IPMA certifikácia, ideálne level D/C
- komunikatívna angličtina, nemčina výhodou

LOKALITA: BA/HomeOffice
NÁSTUP: Apríl, Máj alebo Jún (prípadne dohoda)
DĹŽKA: dlhodobá spolupráca (stabilita na roky)
FORMA: ideálne TPP, prípadne živnosť/sro
ODMENA: 1500-3500+eur/mes na TPP alebo 2000-6000+eur/mes kontrakt

#Táto pozícia už bola obsadená

Avšak situácia sa často nečakane zmení, či už treba posilniť team, prirodzenou fluktuáciou, resp. o kvalitného človeka je vždy záujem.

Preto ak máš záujem, vieme pre teba proaktívne prezistiť aktuálny stav.

Prezistiť stav Voľné pozície

Podobné pozície

Pozícia

Forma

Lokalita

Home Office