Tech Engineer

  • # Pracovný pomer
  • Kontrakt
  • # Miesto
  • Bratislava
  • # Home Office
  • 20%
  • # Dátum nástupu
  • dohodou
  • Trvanie projektu
  • dlhodobo
  • #Odmena
  • 10000 - 12000 eur/mes na kontrakt

Pre slovenský startup hľadáme engineera s manažérskymi skúsenosťami.

PROJEKT:
- už zabehnutý slovenský startup s výsledkami na svetovej úrovni
- veľký dôraz na performance do extra detailov
- latka je svetový cutting-edge a sami si ju posúvame ďalej
- veľmi kvalitný team, vedenie, dlhodobá vízia, doménový špecialisti, tech engineers
- vlastné produkty, vlastné nápady, tvarovanie celého industry
- oblasť fintech/trading/crypto
- priateľské, korektné, tvorivé prostredie nadšencov pre vec
- otvorenosť, úprimnosť, transparentnosť, ownership
- vývoj v čom treba ale najmä v Rust-e

NÁPLŇ/POŽIADAVKY:
- srdcom tech engineer, ktorý rád premýšľa, tvorí a skúša
- ale primárna zodpovednosť je riadiť, zladiť a zastrešiť 20+ engineers
- skúsenosti (kľudne aj v dávnej minulosti) s C++/C, pointer programming, low level programming
- skúsenosti s Rust-om vítané
- skúsenosti s riadením aspoň 10+ ľudí
- dômyselné využívanie páky ľudí pod sebou s veľkým dopadom na výsledok
- efektívna spolupráca, komunikácia a správne smerovanie vývoja
- stále hands-on skúsenosti, budeš aj kódiť, ukazovať že sa to dá
- algoritmizácia, hľadanie cesty, prototypy

ODMENA: 10.000 - 12.000 eur/mes + equity (akcie firmy)
ZAČIATOK: dohodou
DĹŽKA: dlhodobo stabilne
LOKALITA: Bratislava onsite, ad-hoc flexibilita
FORMA: kontrakt/zamestnanie

#Táto pozícia už bola obsadená

Avšak situácia sa často nečakane zmení, či už treba posilniť team, prirodzenou fluktuáciou, resp. o kvalitného človeka je vždy záujem.

Preto ak máš záujem, vieme pre teba proaktívne prezistiť aktuálny stav.

Prezistiť stav Voľné pozície

Podobné pozície

Pozícia

Forma

Lokalita

Home Office