Senior Linux Admin - OBSADENÉ

  • # Pracovný pomer
  • Kontrakt
    TPP
  • # Miesto
  • Bratislava
  • # Home Office
  • 80%
  • # Dátum nástupu
  • začiatok 2022
  • Trvanie projektu
  • dlhodobo
  • #Odmena
  • 3600 - 4400+eur/mes na kontrakt
    2500 - 3200+eur/mes na TPP

Pre stabilnú slovenskú spoločnosť s dlhodobou tradíciou hľadáme Senior Linux administrátora.

O FIRME:
- úspešná spoločnosť s biznisom v oblasti webhostingu
- priestor pre vlastné nápady, návrh a riešenia architektúry a ich implementáciu
- možnosť sebarealizácie v rodinnejšej atmosfére bez zbytočnej byrokracie a korporátnych procesov
- flexibilita

NÁPLŇ:
- zastrešenie a rozvoj infraštruktúry (Saltstack)
- monitoring infraštruktúry cez Zabbix
- troubleshooting (incidenty v JIRA)
- webhosting, mailhosting, dns, clusters
- cloud riešenia a kontajnerizácia (Docker)
- úzka komunikácia so zákazníkmi

POŽIADAVKY:
- 5+ rokov skúseností ako Linux administrátor
- znalosť Ubuntu veľmi vítaná
- znalosť infraštruktúry a serverov
- skúsenosti s git, bash, clusters
- virtualizácia a cloud riešenia skúsenosti
- komunikatívna angličtina

MIESTO: REMOTE + občasná návšteva office v BA veľmi vítaná
ALOKÁCIA: full-time
FORMA: kontrakt, prípadne aj TPP
ZAČIATOK: december 2021 - marec 2022
DĹŽKA: dlhodobo aj v prípade kontraktu, nerobí sa tu rozdiel, stabilita na roky
ODMENA: 3600-4400+eur/mes na kontrakt, 2500-3200+eur/mes na TPP

#Táto pozícia už bola obsadená

Avšak situácia sa často nečakane zmení, či už treba posilniť team, prirodzenou fluktuáciou, resp. o kvalitného človeka je vždy záujem.

Preto ak máš záujem, vieme pre teba proaktívne prezistiť aktuálny stav.

Prezistiť stav Voľné pozície

Podobné pozície

Pozícia

Forma

Lokalita

Home Office