Mobile Apps vývojár - OBSADENÉ

  • # Pracovný pomer
  • Kontrakt
  • # Miesto
  • Bratislava
  • # Home Office
  • 100%
  • # Dátum nástupu
  • Q2 2022
  • Trvanie projektu
  • dlhodobo
  • #Odmena
  • 4000 - 5200+eur/mes na kontrakt

Pre medzinárodný software house hľadáme skúseného mobilného vývojára:

PROJEKT:
- vývoj aplikácie pre jedného z TOP zákazníkov v oblasti zdravia, športu a trávenia voľného času (kluby po celej Európe, v Írsku a čiastočne v Ázii)
- aplikácia bude slúžiť pre klientov za účelom bookovania a manažovania služieb

NÁPLŇ:
- vývoj kvalitného kódu a následné reviews
- technický leadership, iniciácia, plánovanie a riadenie vývoja
- solution architektúra
- neustále zlepšovanie aplikácie
- čiastočný troubleshooting

POŽIADAVKY:
- ideálne 4+ roky skúseností či už v Android alebo iOS vývoji
- predošlá skúsenosť s väčšími a medzinárodnými projektami vítaná
- skúsenosti s Kotlinom príp. Swift
- znalosť Routers, MVP, OOD, KISS, Moya, DI, ..
- skúsenosť s riadením teamu výhodou
- aktívna angličtina

MIESTO: 100% REMOTE
ALOKÁCIA: fulltime
FORMA: kontrakt (živnosť/sro)
ZAČIATOK: apríl 2022 - jún 2022 resp. dohodou
DĹŽKA: dlhodobo
ODMENA: v závislosti od seniority, od 4000-5200+eur/mes na kontrakt

#Táto pozícia už bola obsadená

Avšak situácia sa často nečakane zmení, či už treba posilniť team, prirodzenou fluktuáciou, resp. o kvalitného človeka je vždy záujem.

Preto ak máš záujem, vieme pre teba proaktívne prezistiť aktuálny stav.

Prezistiť stav Voľné pozície

Podobné pozície

Pozícia

Forma

Lokalita

Home Office