Senior PHP developer - OBSADENÉ

  • # Pracovný pomer
  • Kontrakt
    TPP
  • # Miesto
  • Bratislava
  • # Home Office
  • 80%
  • # Dátum nástupu
  • začiatok 2022
  • Trvanie projektu
  • dlhodobo
  • #Odmena
  • 3600 - 4400+eur/mes na kontrakt

Pre úspešnú webhosting firmu hľadáme šikovného PHP vývojára, resp. Seniora v PHP:

O FIRME:
- beží pod ňou tretina slovenského webu
- v súčasnosti sa robia rollouty a zjednocovanie v ďalších štátoch centrálnej a východnej Európe
- systémy majú dockerizovane, používajú CD automatizáciu
- tieto painful úlohy sú už vyriešené a zostáva priestor na implementáciu nových features a integrácie
- používa sa DDD, čo dáva priestor pre kreatívne riešenia
- ľudia v teame k sebe hľadajú rovnocenného developera a hlavne nadšenca
- práca môže byť úplne flexi, napr. robiť večer (v nekonvenčných časoch), menej, viac, podľa preferencie

NÁPLŇ:
- projekty na zelenej lúke pre nových zákazníkov
- integrácie nových služieb a feature parity projekty (zjednotenie sa viacerých firiem)
- vývojár vyberá vhodnú technológiu, návrhové vzory
- aplikácie sa robia v nových verziách a primárne open-source technológiách, ktoré majú veľké komunity

POŽIADAVKY:
- 5+ rokov skúseností ako PHP developer
- projektové skúsenosti s Laravel, alebo Symfony frameworkom a MVC
- silný základ v databázach, ideálne MySQL
- výhodou Elasticsearch, Mongo, Redis
- výhodou skúsenosti s frontendom (minimálne však základy, tj. CSS)
- skúsenosti s testingom, testing je kľúčový
- komunikatívna angličtina

MIESTO: REMOTE + občasná návšteva office v BA veľmi vítaná (office roka 2020)
ALOKÁCIA: full-time
FORMA: kontrakt, prípadne aj TPP
ZAČIATOK: december 2021 - marec 2022
DĹŽKA: dlhodobo aj v prípade kontraktu, nerobí sa tu rozdiel, stabilita na roky
ODMENA: 3600-4400+eur/mes na kontrakt, 2500-3200+eur/mes na TPP

#Táto pozícia už bola obsadená

Avšak situácia sa často nečakane zmení, či už treba posilniť team, prirodzenou fluktuáciou, resp. o kvalitného človeka je vždy záujem.

Preto ak máš záujem, vieme pre teba proaktívne prezistiť aktuálny stav.

Prezistiť stav Voľné pozície

Podobné pozície

Pozícia

Forma

Lokalita

Home Office