Senior IT Analytik - OBSADENÉ

  • # Pracovný pomer
  • Kontrakt
  • # Miesto
  • Bratislava
  • # Home Office
  • 40%
  • Trvanie projektu
  • dlhodobo
  • #Odmena
  • 4000-5200 eur/mes na fakturu

Pre projekt náhrady existujúceho a budovania nového core systému pre nášho zákazníka, ktorý súvisí s ekonomickou agendou a biznis procesmi správy a konsolidácie pohľadávok hľadáme Senior IT Analytika.

PROJEKT/FIRMA:
- stabilný slovenský software house s dlhodobým vývojom vlastných produktov
- práca s najnovšími technológiami, školenia, rozširovanie vedomostí a zručností
- možnosť individuálneho vzdelávania
- flexibilný pracovný čas
- neformálne prostredie a príjemný kolektív

NÁPLŇ PRÁCE:
- analýza a spracovanie požiadaviek na funkcionalitu budúcej softvérovej aplikácie, tvorba analytických modelov ako podklad pre vývojový tím
- analýza procesov u zákazníka alebo štúdiom legislatívy, zadaní, štúdií uskutočniteľnosti, reformných zámerov a mnohých iných podkladov
- návrh používateľského rozhrania v súlade s princípmi UI a UX, znalosť metodiky IDSK
- úzka spolupráca s vývojovým tímom, testermi a konzultantmi
- organizovanie a vedenie stretnutí so zákazníkmi, spracovanie výstupov z nich
- pravidelná komunikáciou so zákazníkom, prezentácie navrhnutého a vyvinutého riešenia

POŽIADAVKY:
- skúsenosti so softvérovou analýzou (ovláda notácie UML, BPMN, Archimate a vie pracovať s Enterprise Architectom)
- minimálne 5 rokov skúseností a niekoľko realizovaných projektov za sebou (pre komerčnú aj government sféru)
- vie komunikovať so zákazníkom aj interným vývojovým tímom (tvorba detailnej funkčnej špecifikácie a zadaní pre vývojárov
- certifikát UML je výhodou
- má rád technický a technologický svet (je mu blízke SQL, DMS, ESB...)
- tímový hráč, vie počúvať ale aj prezentovať a ešte stále ho lákajú výzvy v podobe nových zákazníkov z rôznych segmentov
- angličtina slovom aj písmom

LOKALITA: Bratislava + home office
FORMA: kontrakt/sro
NÁSTUP: dohodou
DĹŽKA: dlhodobo
ODMENA: 4000-5200eur/mes na faktúru

#Táto pozícia už bola obsadená

Avšak situácia sa často nečakane zmení, či už treba posilniť team, prirodzenou fluktuáciou, resp. o kvalitného človeka je vždy záujem.

Preto ak máš záujem, vieme pre teba proaktívne prezistiť aktuálny stav.

Prezistiť stav Voľné pozície

Podobné pozície

Pozícia

Forma

Lokalita

Home Office