DevOps špecialista - OBSADENÉ

  • # Pracovný pomer
  • Kontrakt
    TPP
  • # Miesto
  • Bratislava
  • # Home Office
  • 100%
  • # Dátum nástupu
  • 05/2022 - 06/2022
  • Trvanie projektu
  • dlhodobo
  • #Odmena
  • 4600 - 5400+eur/mes na kontrakt
    2400 - 3200+eur/mes na TPP

Pre medzinárodnú stabilnú spoločnosť pôsobiacu vo fintech oblasti hľadáme:

NÁPLŇ:
- migrácia Spring Boot aplikácií do Kubernetes
- konfigurácia a administrácia
- Gitlab CI/CD (building, kontrola, deployment)
- práca s Prometheus a úzka kooperácia s DevCloudOps teamom
- zastrešenie AWS cloudu

POŽIADAVKY:
- ideálne 3+ roky skúseností ako Systém/DevOps admin
- skúsenosť so Spring Boot, Kubernetes
- znalosť administrácie Linux prostredia
- presah do vývoja veľmi vítaný
- výhodou Kafka skúsenosti
- aktívna angličtina

MIESTO: 100% remote
ALOKÁCIA: full-time
FORMA: kontrakt (živnosť/sro) príp. TPP
ZAČIATOK: máj 2022 - júl 2022 resp. dohodou
DĹŽKA: dlhodobo
ODMENA: v závislosti od seniority, od 4600-5400+eur/mes na faktúru, od 2400-3200+eur/mes na TPP

#Táto pozícia už bola obsadená

Avšak situácia sa často nečakane zmení, či už treba posilniť team, prirodzenou fluktuáciou, resp. o kvalitného človeka je vždy záujem.

Preto ak máš záujem, vieme pre teba proaktívne prezistiť aktuálny stav.

Prezistiť stav Voľné pozície

Podobné pozície

Pozícia

Forma

Lokalita

Home Office