Siebel Architekt - OBSADENÉ

  • # Pracovný pomer
  • Kontrakt
    TPP
  • # Miesto
  • Bratislava
  • # Home Office
  • 100%
  • # Dátum nástupu
  • dohodou
  • Trvanie projektu
  • dlhodobo
  • #Odmena
  • 6800 - 7600+ eur/mes na kontrakt
    4200 - 4800+ eur/mes na TPP

Pre medzinárodnú stabilnú spoločnosť hľadáme skúseného Siebel architekta:

NÁPLŇ:
- vývoj, upgrades a architektúra Siebel riešení
- zber a analýza funkcionálnych a technických požiadaviek
- údržba technickej infraštruktúry a data architektúry/integrácie
- zastrešenie dizajnu aplikácie
- úzka spolupráca so zákazníkom
- zastrešenie a koordinácia teamu developerov

POŽIADAVKY:
- 8+ rokov skúseností so Siebel CRM riešeniami
- skúsenosti s komplexnými projektami sú veľmi vítané
- inštalácia a server konfigurácia Siebelu, OBIEE inštalácie
- znalosť architecture dizajnu a frameworkov
- operations architektúra
- aktívna angličtina

MIESTO: 100% home office
ALOKÁCIA: full-time
FORMA: živnosť/sro príp. zamestnanie na TPP
ZAČIATOK: ASAP resp. dohodou
DĹŽKA: dlhodobo
ODMENA: na kontrakt od 6800-7600+eur/mes, od 4200-4800+eur/mes na TPP

#Táto pozícia už bola obsadená

Avšak situácia sa často nečakane zmení, či už treba posilniť team, prirodzenou fluktuáciou, resp. o kvalitného človeka je vždy záujem.

Preto ak máš záujem, vieme pre teba proaktívne prezistiť aktuálny stav.

Prezistiť stav Voľné pozície

Podobné pozície

Pozícia

Forma

Lokalita

Home Office