SharePoint vývojár - OBSADENÉ

  • # Pracovný pomer
  • Kontrakt
  • # Miesto
  • Bratislava
  • # Home Office
  • 100%
  • # Dátum nástupu
  • ASAP
  • Trvanie projektu
  • 12mes + predĺženie
  • #Odmena
  • 4500-6400eur/mes na faktúru

Hľadáme SharePoint/SPFx vývojára na dlhodobú, 100% remote spoluprácu:

FIRMA/PRODUKT/NÁPLŇ:

- zákazník v odvetví platobných kariet
- vývoj rozšírení SharePoint pre komplexné dokumentové riešenie s custom business logikou
- systematický vývoj top-class produktu s použitím SPFx
- team funguje na báze SAFe a SCRUM, 8 ľudí v teame
- štúdium guidance od Microsoftu s cieľom splniť všetky kvalitatívne požiadavky
- návrh features, roadmapy, celkového smerovania produktu, implementácia
- post korona 1-2x do roka pracovná cesta do Švajčiarska

POŽIADAVKY:
- 4+ roky skúseností so SharePoint vývojom (2013, 2016, 2019)
- skúsenosti s React.js, SPFx, CSOM, Azure Functions
- znalosti best practice podľa Microsoftu vítané
- teamlead skúsenosti vítané
- záujem o kvalitu a napredovanie
- samostatnosť, zodpovednosť
- angličtina aktívne (nemčina je výhodou)

MIESTO: 100% home office
FORMA: živnosť/s.r.o.
DĹŽKA: kontrakt na 1 rok s možnosťou dlhodobého predĺženia
NÁSTUP: dohodou, ideál január 2022
ODMENA medior: 4000-5200eur/mes na kontrakt
ODMENA senior: 5200-6400eur/mes na kontrakt (expert 7000eur/mes na kontrakt)

#Táto pozícia už bola obsadená

Avšak situácia sa často nečakane zmení, či už treba posilniť team, prirodzenou fluktuáciou, resp. o kvalitného človeka je vždy záujem.

Preto ak máš záujem, vieme pre teba proaktívne prezistiť aktuálny stav.

Prezistiť stav Voľné pozície

Podobné pozície

Pozícia

Forma

Lokalita

Home Office